ÖVRIGT / Speglar / Pigtittare 5657511
nr 565 7511
1800-tal, höjd: 72
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 februari 2009
kl 18:45:47
100 kr
150 kr
200 kr